ESD-R-19SD
TOKIN
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65127633
产品属性
| Core Material | Nickel, Zinc |
| Diameter | 18.5 mm |
| Frequency | 300 MHz |
| Height | 10 mm |
| Inside Diameter | 10 mm |
| Material | Nickel, Zinc |
| Max Frequency | 300 MHz |
| Mount | Clamp , Free Hanging |
| Outside Diameter | 18.5 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Test Frequency | 300 MHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,245
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.218 |
| 10,000 - | $1.213 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





