CFS1/4CT52A222J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Carbon Film |
| Height | 1.9 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 1.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,202
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.032 |
| 10,000 - 49,999 | $0.027 |
| 50,000 - 99,999 | $0.027 |
| 100,000 - 499,999 | $0.026 |
| 500,000 - 999,999 | $0.026 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.026 |
| 2,000,000 - | $0.026 |
| - | - |




