CF1/4CT52A332J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Carbon Film |
| Height | 2.6 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 300 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 3.3 kΩ |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 2.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 575
MOQ:500
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.049 |
| 5,000 - 24,999 | $0.043 |
| 25,000 - 49,999 | $0.039 |
| 50,000 - 249,999 | $0.038 |
| 250,000 - 499,999 | $0.038 |
| 500,000 - 999,999 | $0.038 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.038 |
| 2,000,000 - | $0.038 |




