- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Toggle Switches >
- A-22JP(NKK SWITCHES)
A-22JP
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Length | 6.3 mm |
| Actuator Material | Brass |
| Contact Current Rating | 100 mA |
| Contact Material | Bronze, Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 100 mA |
| Depth | 9.2 mm |
| Electrical Life | 50 kcycles |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 28 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 28 V |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Power Rating | 400 mW |
| Switch Function | On-On |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 28 V |
| Voltage Rating (DC) | 28 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 40
MOQ:10
SPQ:10
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $5.08 |
| 100 - 499 | $4.696 |
| 500 - 999 | $4.619 |
| 1,000 - 4,999 | $4.561 |
| 5,000 - 9,999 | $4.533 |
| 10,000 - 19,999 | $4.523 |
| 20,000 - 39,999 | $4.515 |
| 40,000 - | $4.51 |




