LTC7851IUHH-1#TRPBF
ANALOG DEVICES

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65116801
Date Code:22
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | QFN |
| Clock Sync | No |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Duty Cycle | 91.5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Output Phases | 1 |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 58 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | PWM |
| Switching Frequency | 3 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 39
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $46.28 |
| 20 - 99 | $45.346 |
| 100 - 199 | $44.879 |
| 200 - 999 | $44.599 |
| 1,000 - 1,999 | $44.039 |
| 2,000 - 3,999 | $43.758 |
| 4,000 - 7,999 | $43.665 |
| 8,000 - | $43.59 |




