GRM31CR61E226KE15L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65116727
Date Code:15
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 420
MOQ:75
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 |
| 750 - 3,749 | $1.216 |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 |
| 300,000 - | $1.16 |





