GRM188R60J226MEA0D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65116724
Date Code:18
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 80
MOQ:80
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 80 - 799 | $1.157 |
| 800 - 3,999 | $1.143 |
| 4,000 - 7,999 | $1.106 |
| 8,000 - 39,999 | $1.098 |
| 40,000 - 79,999 | $1.094 |
| 80,000 - 159,999 | $1.093 |
| 160,000 - 319,999 | $1.088 |
| 320,000 - | $1.087 |





