FBMH4532HM681-T
TAIYO YUDEN

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65116709
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 过滤器 Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | FB |
| Impedance per frequency | 680 Ohms@100MHz |
| Rated current | 4 A |
| DC resistance (DCR) | 28 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 1812/4532 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 485
MOQ:125
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 1,249 | $0.741 |
| 1,250 - 6,249 | $0.714 |
| 6,250 - 12,499 | $0.707 |
| 12,500 - 62,499 | $0.701 |
| 62,500 - 124,999 | $0.70 |
| 125,000 - 249,999 | $0.697 |
| 250,000 - | $0.696 |
| - | - |




