CBC3225T220MR
TAIYO YUDEN

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65116605
Date Code:20
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | CB, C Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 780mA |
| Current - Saturation (Isat) | 620mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 17MHz |
| DC Resistance (DCR) | 351mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 405
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $0.37 |
| 2,500 - 12,499 | $0.367 |
| 12,500 - 24,999 | $0.359 |
| 25,000 - 124,999 | $0.353 |
| 125,000 - 249,999 | $0.35 |
| 250,000 - 499,999 | $0.349 |
| 500,000 - 999,999 | $0.348 |
| 1,000,000 - | $0.348 |




