- Top >
- 被动元件 >
- 集成电路/集成电路 >
- Fixed inductors >
- 11R474C(MURATA)
11R474C
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st65116403
Date Code:19
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | 1100R |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 140mA |
| Inductance | 470 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 6.4Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197"Dia(5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 200
MOQ:94
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 94 - 939 | $0.987 |
| 940 - 4,699 | $0.984 |
| 4,700 - 9,399 | $0.946 |
| 9,400 - 46,999 | $0.939 |
| 47,000 - 93,999 | $0.934 |
| 94,000 - 187,999 | $0.929 |
| 188,000 - | $0.928 |
| - | - |




