LQH43CN471K03L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 90mA |
| Inductance | 470 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Frequency - Self Resonant | 3MHz |
| DC Resistance (DCR) | 8.5Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,500
MOQ:500
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.175 |
| 5,000 - 24,999 | $0.17 |
| 25,000 - 49,999 | $0.165 |
| 50,000 - 249,999 | $0.165 |
| 250,000 - 499,999 | $0.164 |
| 500,000 - | $0.164 |
| - | - |
| - | - |





