LTM4675EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
原产国:MY
Management ID:st64879613
Date Code:2022+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | BGA |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Height | 3.71 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 17 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 9 A |
| Max Supply Voltage | 17 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 108 |
| Output Current | 18 A |
| Schedule B | 8542390000 |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 5.5 V |
| Voltage - Output 2 | 5.5 V |
| Width | 11.938 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 426
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $67.20 |
| 2 - 2 | $64.125 |
| 3 - 3 | $63.10 |
| 4 - 4 | $62.588 |
| 5 - 8 | $62.28 |
| 9 - 9 | $61.734 |
| 10 - 19 | $61.665 |
| 20 - | $61.358 |




