V42MLA1206NH
LITTELFUSE

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64812744
Date Code:22
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 425 pF |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Clamping Current | 1 A |
| Clamping Voltage | 92 V |
| Depth | 1.6 mm |
| Energy | 800 mJ |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 180 A |
| Max Surge Current | 180 A |
| Max Varistor Voltage | 60 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 42 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 46 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 1206 |
| Packaging | Cut Tape |
| Peak Pulse Current | 180 A |
| Power Rating | 100 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Varistor Voltage | 60 V |
| Voltage Rating | 42 V |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Voltage Rating (DC) | 42 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 115
MOQ:43
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |




