SN65220DBVR
Texas Instruments

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64812692
Date Code:22
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Breakdown Voltage | 7 V |
| Capacitance | 35 pF |
| Case/Package | SOT-23 |
| Clamping Voltage | 7 V |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 1.6 mm |
| Element Configuration | Single |
| Height | 0 m |
| Interface | USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 1 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 60 W |
| Max Surge Current | 3 A |
| Min Breakdown Voltage | 7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Operating Supply Voltage | 6 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Unidirectional |
| Power Dissipation | 385 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 1.2 mm |
| Weight | 13.409324 mg |
| Width | 1.6 mm |
| Working Voltage | 6 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 28
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 279 | $3.306 |
| 280 - 1,399 | $3.293 |
| 1,400 - 2,799 | $3.218 |
| 2,800 - 13,999 | $3.162 |
| 14,000 - 27,999 | $3.134 |
| 28,000 - 55,999 | $3.126 |
| 56,000 - 111,999 | $3.117 |
| 112,000 - | $3.11 |




