GRM155C80J106ME11D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64812568
Date Code:21
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 300
MOQ:300
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 300 - 2,999 | $0.309 |
| 3,000 - 14,999 | $0.301 |
| 15,000 - 29,999 | $0.295 |
| 30,000 - 149,999 | $0.292 |
| 150,000 - 299,999 | $0.291 |
| 300,000 - 599,999 | $0.29 |
| 600,000 - | $0.29 |
| - | - |





