DE1E3KX332MA4BN01F
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st64799671
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KX |
| Capacitance | 3300 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Ratings | X1, Y1 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394"Dia(10.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 0
MOQ:80
SPQ:1




