- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1060(OMRON)
B32-1060
文档
产品属性
| Color | White |
| Height | 4 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 0
MOQ:370
SPQ:370





