- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- CCF1F5TTE(KOA)
产品属性
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 984
MOQ:970
SPQ:970
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 970 - | $0.272 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




