LT3680EMSE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st64798942
Date Code:2022
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | MSOP |
| Frequency | 2.7 MHz |
| Height | 860 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 36 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 3.5 A |
| Max Output Voltage | 30 V |
| Min Input Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 790 mV |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 3.5 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 30 V |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 376
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $15.407 |
| 3 - 3 | $11.535 |
| 4 - 4 | $11.051 |
| 5 - 8 | $10.76 |
| 9 - 9 | $10.244 |
| 10 - 19 | $10.179 |
| 20 - 29 | $9.889 |
| 30 - | $9.792 |




