M30290FCHP#U3A
RENESAS
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st64796268
Date Code:2020
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Access Time | 20 µs |
| Case/Package | LQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Density | 1 Mb |
| Frequency | 20 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, I2C, SCI, UART, USART |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 20 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 300 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 128 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of ADC Channels | 27 |
| Number of I/Os | 71 |
| Number of Pins | 80 |
| Number of Programmable I/O | 71 |
| Number of Timers/Counters | 9 |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 12 kB |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 45
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $21.495 |
| 3 - 3 | $17.532 |
| 4 - 4 | $17.037 |
| 5 - 8 | $16.74 |
| 9 - 9 | $16.212 |
| 10 - 19 | $16.146 |
| 20 - 29 | $15.848 |
| 30 - | $15.749 |




