产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 FPGA |
| Manufacturer | XILINX |
| Series | SpartanR-3A DSP |
| Voltage - Supply | 1.14V ~ 1.26V |
| Number of I/O | 309 |
| Number of LABs/CLBs | 5968 |
| Number of Logic Elements/Cells | 53712 |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 85°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 484-CSPBGA(19x19) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 152
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $70.464 |
| 2 - 2 | $67.156 |
| 3 - 3 | $66.054 |
| 4 - 4 | $65.503 |
| 5 - 8 | $65.172 |
| 9 - 9 | $64.584 |
| 10 - 19 | $64.51 |
| 20 - | $64.18 |




