SN74LV1T34DCKR
Texas Instruments

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64785195
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Case/Package | SC |
| Contact Plating | Gold |
| Frequency | 50 MHz |
| Height | 1.1 mm |
| High Level Output Current | -8 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Logic Function | Buffer, Inverting |
| Low Level Output Current | 8 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1 µA |
| Number of Bits | 1 |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Input Lines | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Current | 8 mA |
| Polarity | Non-Inverting |
| Propagation Delay | 3 ns |
| Quiescent Current | 1 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 900 µm |
| Weight | 6.095147 mg |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 40
MOQ:40
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 399 | $2.314 |
| 400 - 1,999 | $2.286 |
| 2,000 - 3,999 | $2.23 |
| 4,000 - 19,999 | $2.202 |
| 20,000 - 39,999 | $2.193 |
| 40,000 - 79,999 | $2.188 |
| 80,000 - 159,999 | $2.185 |
| 160,000 - | $2.177 |




