RLR07C1502FSB14
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64784521
Date Code:05
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.29 mm |
| Failure Rate | 0.001 % |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Introduction Date | 2006-09-07 |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Length | 31.75 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-39017 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 15 kΩ |
| Schedule B | 8533210090 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 800
MOQ:17
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 17 - 169 | $5.547 |
| 170 - 849 | $5.404 |
| 850 - 1,699 | $5.33 |
| 1,700 - 8,499 | $5.274 |
| 8,500 - 16,999 | $5.25 |
| 17,000 - 33,999 | $5.236 |
| 34,000 - 67,999 | $5.229 |
| 68,000 - | $5.221 |




