PV32H104A01B00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Ceramic |
| Diameter | 6.6 mm |
| Height | 4.5974 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 100 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 20 % |
| Type | Potentiometer |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,000
MOQ:35
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 349 | $2.711 |
| 350 - 1,749 | $2.663 |
| 1,750 - 3,499 | $2.607 |
| 3,500 - 17,499 | $2.579 |
| 17,500 - 34,999 | $2.57 |
| 35,000 - 69,999 | $2.567 |
| 70,000 - 139,999 | $2.562 |
| 140,000 - | $2.554 |





