MAX333ACWP
MAXIM

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64782490
Date Code:05
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Analog switches/Multiplexers/Demultiplexers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 10V ~ 30V |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 20V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 250pA |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF |
| On-State Resistance (Max) | 45Ohms |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 175ns/145ns |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:01 |
| Number of Circuits | 4 |
| Crosstalk | -78dB @ 1MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2Ohms(Max) |
| Charge Injection | 2pC |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 11
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $24.589 |
| 40 - 199 | $24.309 |
| 200 - 399 | $23.749 |
| 400 - 1,999 | $23.375 |
| 2,000 - 3,999 | $23.328 |
| 4,000 - 7,999 | $23.30 |
| 8,000 - 15,999 | $23.244 |
| 16,000 - | $23.216 |




