- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- L60030M1SQ(LITTELFUSE)
L60030M1SQ
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 600 |
| Color | Black |
| Current Rating | 30 A |
| Depth | 76.2 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 30 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Thermoplastic, Tin |
| Mount | Chassis Mount , DIN Rail |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Screw |
| Voltage | 600 V |
| Voltage Rating | 600 V |
| Voltage Rating (AC) | 600 V |
| Voltage Rating (DC) | 600 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 11
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $21.41 |
| 50 - 249 | $20.85 |
| 250 - 499 | $20.477 |
| 500 - 2,499 | $20.402 |
| 2,500 - 4,999 | $20.346 |
| 5,000 - 9,999 | $20.318 |
| 10,000 - | $20.292 |
| - | - |





