KQ1008TTER27J
KOA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64780932
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 1008 |
| Current Rating | 690 mA |
| DC Current | 500 A |
| DC Resistance (DCR) | 910 mΩ |
| Frequency | 25 MHz |
| Height | 2 mm |
| Inductance | 270 nH |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max DC Current | 173 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 1008 |
| Self Resonant Frequency | 600 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 2.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:300
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 300 - 2,999 | $0.309 |
| 3,000 - 14,999 | $0.301 |
| 15,000 - 29,999 | $0.295 |
| 30,000 - 149,999 | $0.292 |
| 150,000 - 299,999 | $0.291 |
| 300,000 - 599,999 | $0.29 |
| 600,000 - | $0.29 |
| - | - |




