KQ1008TTER27G
KOA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64780931
Date Code:15
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 1008 |
| Core Material | Ceramic, Ferrite |
| DC Current | 500 A |
| DC Resistance (DCR) | 910 mΩ |
| Height | 2 mm |
| Inductance | 270 nH |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max DC Current | 173 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 1008 |
| Q Factor | 45 |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Self Resonant Frequency | 600 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 25 MHz |
| Tolerance | 2 % |
| Width | 2.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 900
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 |
| 100,000 - | $0.87 |
| - | - |
| - | - |




