INA2126U
Texas Instruments

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64780181
Date Code:14
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Voltage - Input Offset | 100 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Current - Supply | 175 μA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 200 kHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 0.4 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $21.41 |
| 50 - 249 | $20.85 |
| 250 - 499 | $20.477 |
| 500 - 2,499 | $20.402 |
| 2,500 - 4,999 | $20.346 |
| 5,000 - 9,999 | $20.318 |
| 10,000 - | $20.292 |
| - | - |




