EEV-HB1C100R
PANASONIC

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64779707
Date Code:00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Height | 6.35 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.7912 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Ripple Current | 28 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Weight | 1.088622 g |
| Width | 76.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,880
MOQ:125
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 1,249 | $0.741 |
| 1,250 - 6,249 | $0.714 |
| 6,250 - 12,499 | $0.707 |
| 12,500 - 62,499 | $0.701 |
| 62,500 - 124,999 | $0.70 |
| 125,000 - 249,999 | $0.697 |
| 250,000 - | $0.696 |
| - | - |




