DEBB33D222KA2B
MURATA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64779027
Date Code:02
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEB |
| Capacitance | 2200 pF |
| Voltage - Rated | 2000V(2kV) |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | B |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394"Dia(10.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,070
MOQ:75
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 |
| 750 - 3,749 | $1.216 |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 |
| 300,000 - | $1.16 |




