W23-X1A1G-3
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | UL |
| Breaker Type | Thermal |
| Color | Black, White |
| Current Rating | 3 A |
| ELV | Non-Compliant |
| Height | 35.15 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Poles | 1 |
| Operating Supply Voltage | 250 V |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Time to Trip | 30 s |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Weight | 57.000005 g |
| Width | 17.53 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $73.446 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




