VLCF4020T-1R8N1R9
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | VLCF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.97A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.97A |
| Inductance | 1.8 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 51mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.157"W(4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 990
MOQ:211
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 211 - 843 | $0.349 |
| 844 - | $0.295 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




