VLC6045T-4R7M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | VLC |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3.8A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.8A |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 27mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236"L x 0.236"W(6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,471
MOQ:239
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 239 - 952 | $0.308 |
| 953 - | $0.261 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




