TLE7240SL
INFINEON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64765922
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SSOP |
| Fault Protection | Over Temperature |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Interface | SPI |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Output Current | 210 mA |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 8 |
| Number of Outputs | 8 |
| Number of Pins | 24 |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Output Configuration | Low Side |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Quiescent Current | 10 µA |
| Rds On Max | 3 Ω |
| Resistance | 3 Ω |
| Turn-Off Delay Time | 50 µs |
| Turn-On Delay Time | 50 µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 291
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 108 | $2.704 |
| 109 - | $2.227 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




