RN732ATTD1000B25
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Composition | Thin Film |
| Height | 600 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 100 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Weight | 5.499807 mg |
| Width | 1.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,536
MOQ:538
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 538 - | $0.137 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




