RK73H2ATTD4301F
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 1.25 mm |
| Height | 500 µm |
| Introduction Date | 2002-06-01 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 125 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 4.3 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Width | 1.25 mm |
| Working Voltage | 150 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 18,362
MOQ:11,112
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11,112 - | $0.007 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





