RK73H1JT49R9F
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 550 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 49.9 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 44,445
MOQ:11,112
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11,112 - 44,444 | $0.007 |
| 44,445 - | $0.006 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




