MAX7219CNG+
MAXIM

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64466301
Date Code:14
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Display drivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Display Type | LED |
| Voltage - Supply | 4 V ~ 5.5 V |
| Current - Supply | 330 mA |
| Interface | Serial 4-Wire |
| Digits or Characters | 8 Digits |
| Configuration | 7-Segment+DP |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | DIP 24pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $30.853 |
| 30 - 149 | $30.386 |
| 150 - 299 | $30.106 |
| 300 - 1,499 | $29.546 |
| 1,500 - 2,999 | $29.172 |
| 3,000 - 5,999 | $29.098 |
| 6,000 - 11,999 | $29.042 |
| 12,000 - | $29.004 |





