LQP15MN12NG02D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64466239
Date Code:16
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP15 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 90mA |
| Inductance | 12 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 3.7GHz |
| Q @ Freq | 13 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.6Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0402(1005メートル法) |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10,000
MOQ:375
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 375 - 3,749 | $0.247 |
| 3,750 - 18,749 | $0.243 |
| 18,750 - 37,499 | $0.238 |
| 37,500 - 187,499 | $0.233 |
| 187,500 - 374,999 | $0.233 |
| 375,000 - 749,999 | $0.233 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.232 |
| 1,500,000 - | $0.232 |





