GRM32EC81C476KE15K
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64466077
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 235
MOQ:167
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 167 - 1,669 | $0.555 |
| 1,670 - 8,349 | $0.54 |
| 8,350 - 16,699 | $0.533 |
| 16,700 - 83,499 | $0.527 |
| 83,500 - 166,999 | $0.525 |
| 167,000 - 333,999 | $0.523 |
| 334,000 - 667,999 | $0.522 |
| 668,000 - | $0.522 |




