GRM32EC72A106KE05L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64466075
Date Code:20
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 145
MOQ:63
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 63 - 629 | $1.48 |
| 630 - 3,149 | $1.447 |
| 3,150 - 6,299 | $1.41 |
| 6,300 - 31,499 | $1.403 |
| 31,500 - 62,999 | $1.40 |
| 63,000 - 125,999 | $1.397 |
| 126,000 - 251,999 | $1.393 |
| 252,000 - | $1.392 |





