GRM21BR60J476ME15L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64466068
Date Code:20
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,695
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.185 |
| 5,000 - 24,999 | $0.18 |
| 25,000 - 49,999 | $0.175 |
| 50,000 - 249,999 | $0.175 |
| 250,000 - 499,999 | $0.174 |
| 500,000 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |





