GCM21BR71A225KA37L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64466051
Date Code:20
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,836
MOQ:429
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 429 - 4,289 | $0.216 |
| 4,290 - 21,449 | $0.214 |
| 21,450 - 42,899 | $0.209 |
| 42,900 - 214,499 | $0.204 |
| 214,500 - 428,999 | $0.204 |
| 429,000 - 857,999 | $0.203 |
| 858,000 - | $0.203 |
| - | - |





