DSC1123BL2-125.0000
MICROCHIP

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64465929
Date Code:18
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1123 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3.63V |
| Current - Supply (Max) | 32mA |
| Output | LVDS |
| Frequency | 125 MHz |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Enable/Disable |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.126"W(5.00mm x 3.20mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 60
MOQ:8
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $12.295 |
| 80 - 399 | $12.154 |
| 400 - 799 | $11.781 |
| 800 - 3,999 | $11.706 |
| 4,000 - 7,999 | $11.664 |
| 8,000 - 15,999 | $11.65 |
| 16,000 - 31,999 | $11.622 |
| 32,000 - | $11.608 |





