SKRBACE010
ALPS ALPINE
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
包装类型:cut tape
Management ID:st64451253
文档
产品属性
| Actuator Length | 0 m |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Current Rating | 50 mA |
| Contact Resistance | 100 mΩ |
| Current Rating | 50 mA |
| Depth | 4.8 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Illumination Type | Illuminated |
| Max Current Rating | 50 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 2.55 N |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | J-Bend |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 30,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 99,999 | $0.071 |
| 100,000 - 499,999 | $0.07 |
| 500,000 - | $0.07 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





