- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- CF1/4C242J(KOA)
CF1/4C242J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Carbon Film |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 2.4 kΩ |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 800
MOQ:800
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 800 - 7,999 | $0.026 |
| 8,000 - 39,999 | $0.024 |
| 40,000 - 79,999 | $0.02 |
| 80,000 - 399,999 | $0.019 |
| 400,000 - 799,999 | $0.019 |
| 800,000 - 1,599,999 | $0.019 |
| 1,600,000 - 3,199,999 | $0.019 |
| 3,200,000 - | $0.019 |




