RK73G1ETTP1001D
KOA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:
Management ID:st64224140
Date Code:2011
文档
产品属性
| Case/Package | 0402 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 350 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 1 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Tolerance | 0.5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 7,583
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 299 | $0.067 |
| 300 - 499 | $0.054 |
| 500 - 999 | $0.045 |
| 1,000 - 3,999 | $0.039 |
| 4,000 - 4,999 | $0.034 |
| 5,000 - 9,999 | $0.033 |
| 10,000 - 29,999 | $0.033 |
| 30,000 - | $0.032 |





