NLV32T-221J-PF
TDK
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:
Management ID:st64224133
Date Code:2006
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Inductance | 220 µH |
| Inductance Frequency - Test | 796kHz |
| Frequency - Self Resonant | 7MHz |
| Q @ Freq | 20 @ 796kHz |
| DC Resistance (DCR) | 21Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,963
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.315 |
| 50 - 99 | $0.282 |
| 100 - 299 | $0.216 |
| 300 - 499 | $0.172 |
| 500 - 999 | $0.163 |
| 1,000 - 3,999 | $0.157 |
| 4,000 - 4,999 | $0.152 |
| 5,000 - | $0.151 |




