FCUL0624-H-R22M=P3
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st64148148
Date Code:2021
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | FCUL0624 |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 23A |
| Inductance | 220 nH |
| DC Resistance (DCR) | 1.498 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Size / Dimension | 7.3x6.6mm |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 813
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $5.13 |
| 10 - 49 | $1.334 |
| 50 - 99 | $0.853 |
| 100 - 299 | $0.793 |
| 300 - 499 | $0.753 |
| 500 - 999 | $0.745 |
| 1,000 - 1,999 | $0.739 |
| 2,000 - | $0.736 |




